m² მთაწმინდის პარკთან - ადგილი სიმშვიდისთვის, ჯანსაღი ცხოვრებისთვის და საკუთარი თავისთვის.
წარმოიდგინე სახლი, სადაც ავტომობილების ხმაურის ნაცვლად, ჩიტების ჭიკჭიკი გაღვიძებს, შენი ფანჯრიდან მწვანე პანორამული ხედები იშლება. სადაც დილით, ჭიქა ყავას საკუთარ ეზოში, ან ტერასაზე მიირთმევ და უფრო მეტად გინდება ღრმად ჩაისუნთქო ჰაერი, რომელსაც ფიჭვის და ბალახის სურნელი აქვს.
მათთვის, ვისთვისაც მნიშვნელოვანია მისი და ოჯახის წევრების სიჯანსაღე, ყოველდღიური სიმშვიდე და ხარისხი, გთავაზობთ საცხოვრებელ კომპლექსს - m² მთაწმინდის პარკთან.
პრემიუმ კლასის კომპლექსი ოქროყანაში, მთაწმინდის პარკის მიმდებარედაა და მოიცავს ექვს ხუთსართულიან შენობას. პროექტში 1, 2 და 3 საძინებლიანი სახლებია, სხვადასხვა გეგმარებითდუპლექსებით, კერძო ეზოებითა და დიდი ტერასებით.
ეს არის ადგილი საოჯახო და სამეგობროს შეკრებებისთვის, მეტი შთაგონებისთვის და შემოქმედებითობისთვის. ადგილი ფიქრისთვის, ზრუნვისთვის და საკუთარ თავთან ახლოს ყოფნისთვის.
კომპლექსის საერთო ტერიტორია მოპირკეთდება თანამედროვე მასალებით და გამწვანებით. მოეწყობა მრავალფეროვანი სარეკრეაციო და საბავშვო ზონები.
ტერიტორია დაცულია - უსაფრთხოების განცდა და ფუფუნება იმის, რომ არ გიწევს შვილის სასეირნოდ, სუფთა ჰაერზე წასაყვანად კილომეტრების გავლა. ის, რაც შენ და შენს შვილს
ჯანმრთელობისა და განვითარებისთვის სჭირდება იქვე, შენი სახლის ირგვლივაა. მთაწმინდის პარკთან სიახლოვე, კი დამატებით უპირატესობას მატებს პროექტს.
იმისთვის, რომ ჯანსაღი ცხოვრების წესს ბოლომდე მისდიო, მაცხოვრებლებისთვის ხელმისაწვდომი იქნება სრულად აღჭურვილი სპორტული დარბაზი, ხოლო გადაადგილება კიდევ უფრო გამარტივდება ელექტრომობილის სერვისით, რომელიც ეკოლოგიურობის და 0 გამონაბოლქვის კონცეფციის ფარგლებში, ფუნიკულიორის საბაგიროდან მოემსახურება კომპლექსის მაცხოვრებლებს.
20,000 კვ.-ზე განთავსებული კომპლექსი უზრუნველყოფს უსაფრთხოებას, პრემიუმ ხარისხის სამშენებლო მასალებს, მიწისქვეშა ავტოსადგომებსა და ენერგოეფექტურ ინფრასტრუქტურას, რაც ამცირებს კომუნალურ ხარჯებს და ქმნის კომფორტულ საცხოვრებელ გარემოს.
m² მთაწმინდის პარკთან ერთ-ერთი გამორჩეული პროექტია, სადაც ზრუნვა და სწრაფვა ხარისხიანი ცხოვრებისკენ, იდეალურად ერწყმის ერთმანეთს. სადაც დილა ახალი ენერგიით სავსეა, ხოლო საღამო - მშვიდი და მყუდრო.
მაცხოვრებლების დამატებითი კომფორტისთვის, მათ მოემსახურებათ მენეჯერი, რომელიც უზრუნველყოფს რომ კომპლექსში ცხოვრებასთან დაკავშირებული, ნებისმიერი პრობლემა, მოთხოვნა, თუ სურვილი დროულად იქნას აღმოფხვრილი და მოგვარებული.
დეველოპერული კომპანია m² უკვე 18 წელია, რაც სამშენებლო ბაზრის მოწინავე პოზიციას იკავებს. კომპანია არასდროს უშინდება ახალ გამოწვევებს - ნერგავს ინოვაციებს, ზრუნავს მაცხოვრებლების კომფორტზე, მოიპოვებს უპრეცედენტო ინვესტიციებს, სრულყოფს და ანვითარებს პროდუქტის ხარისხს, ქმნის სანდოობას და უზრუნველყოფს დაცულობას.

m² У ПАРКА МТАЦМИНДА — МЕСТО ДЛЯ ПОКОЯ, ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ И ДЛЯ САМОГО СЕБЯ.
Представь себе дом, в котором вместо шума автомобилей тебя будит щебетание птиц, а из твоего окна открываются зелёные панорамные виды. Где ты по утрам наслаждаешься чашечкой кофе в собственном дворе или на террасе, и тебе ещё сильнее хочется поглубже вдохнуть воздух, пропитанный запахом сосны и травы.
Для тех, кто ценит своё здоровье и здоровье членов своей семьи, ежедневный покой и качество, мы предлагаем жилой комплекс m² у парка Мтацминда.
Комплекс премиум-класса расположен в Окрокана, на прилегающей к парку Мтацминда территории, и включает в себя шесть пятиэтажных зданий. В проекте имеются дома с 1, 2 и 3 спальнями, с различными планировками — с дуплексами, частными дворами и большими террасами.
Это место для семейных и дружеских встреч, большего вдохновения и творчества. Место для раздумья, заботы и близости с самим собой.
Общая территория комплекса будет облицована современными материалами и будет проведено озеленение. Буду устроены разнообразные рекреационные и детские зоны.
Территория защищена – это ощущение безопасности и роскошь, что тебе не приходится проходить километры для того, чтобы вывести ребёнка на прогулку на свежем воздухе. Всё, что необходимо тебе и твоему ребёнку для здоровья и развития, находится здесь же, вокруг твоего дома. Близость же к парку Мтацминда придаёт проекту дополнительное преимущество.
Для того, чтобы полноценно вести здоровый образ жизни, для жильцов будет доступен полностью оборудованный спортивный зал, а передвижение будет ещё больше упрощено с помощью обслуживания электромобилем, который в рамках концепции экологичности и нулевого выхлопа будет обслуживать жильцов комплекса с фуникулёрной канатной дороги.
Комплекс, расположенный на площади 20 000 кв. м., обеспечивает безопасность, строительные материалы премиум качества, подземные автостоянки и энергоэффективную инфраструктуру, что снижает коммунальные расходы и создает комфортную среду для проживания.
m² — один из выдающихся проектов у парка Мтацминда, где забота и стремление к качественной жизни идеально сочетаются друг с другом. Где утро наполнено новой энергией, а вечер — спокойствием и уютом.
Для дополнительного комфорта жильцов их будет обслуживать менеджер, который обеспечит своевременное решение любых проблем, запросов или пожеланий, связанных с проживанием в комплексе.
Девелоперская компания m² уже 18 лет занимает ведущие позиции строительного рынка. Компанию никогда не пугают новые вызовы — она внедряет инновации, заботится о комфорте жильцов, привлекает беспрецедентные инвестиции, совершенствует и развивает качество продукта, создает надежность и обеспечивает защищённость.