განვადების აქცია 30 დეკემბრამდე!
30 დეკემბრამდე, ისარგებლე m²-ის შიდა განვადების საახალწლო პირობებით, შეიძინე ბინა მხოლოდ პირადობის მოწმობით და მშენებლობის დასრულებამდე შეიტანე თვეში ბინის ღირებულების მხოლოდ 1%.
რას გულისხმობს საახალწლო შიდა განვადების პირობა?
m²-ის აქციაში ჩართვა ძალიან მარტივია - საჭიროა მხოლოდ ბინის შეძენის სურვილი და პირადობის მოწმობა. საბანკო გარანტიები, შემოსავლის დადასტურება ან დამატებითი უზრუნველყოფა არ არის საჭირო.
ბინის შერჩევის შემდეგ, თავად განსაზღვრავ ღირებულების 10%-ის გადახდა როგორ გირჩევნია - ადგენ შენთვის სასურველ გრაფიკს და იხდი თანხას პროექტის დასრულებამდე ყოველგვარი დამატებითი პროცენტების და ხარჯების გარეშე.
შეგიძლია 10 თვის განმავლობაში ყოველ თვე 1% შეიტანო. პროექტის ჩაბარების შემდეგ კი გადახვიდე საცხოვრებლად შენს ახალ გარემონტებულ ბინაში და ერთიანი გადახდით ან ბანკის სესხით დაფარო ღირებულების დარჩენილი 90%.
აქცია შეეხება მშენებარე კომპლექსებს: m² ჭავჭავაძეზე, m² იპოდრომთან 2 და m² ყაზბეგზე 2.
* აქციის დეტალების დასაზუსტებლად, გთხოვთ, დაუკავშირდეთ გაყიდვების ოფისს, ელფოსტით: m2018@m2.ge ან დაგვირეკოთ ნომერზე: 2 444 111.

АКЦИЯ РАССРОЧКИ ДО 30 ДЕКАБРЯ!
До 30 декабря воспользуйтесь новогодними условиями внутренней рассрочки от m², приобретите квартиру, имея при себе только удостоверение личности, и внося ежемесячно только 1% от стоимости квартиры до завершения строительства.
Что означают новогодние условия внутренней рассрочки?
Принять участие в акции m² очень просто — все, что вам нужно, это желание приобрести квартиру и удостоверение личности. Банковские гарантии, подтверждение дохода или дополнительное обеспечение не требуются.
После выбора квартиры вы сами определяете, как вам удобнее оплатить 10% стоимости - составляете удобный для вас график и оплачиваете сумму до завершения проекта без каких-либо дополнительных процентов и затрат. Вы можете вносить 1% каждый месяц в течение 10 месяцев. После завершения проекта вы можете заселиться в свою полностью отремонтированную квартиру и оплатить оставшиеся 90% стоимости единым платежом или с помощью банковского кредита.
Акция распространяется на следующие строящиеся комплексы: m² на Чавчавадзе, m² у Ипподрома 2 и m² на Казбеги 2.
* Для получения более подробной информации об акции, пожалуйста, свяжитесь с отделом продаж по электронной почте: m2018@m2.ge или по телефону: 2 444 111.